fbpx
}

09:00 - 17:00 h

Godziny otwarcia

Nasz zespół

Paweł Fijołek, Marta Jas-Baran s.c. Kancelaria Radców Prawnych

Nasz zespół

______________________

Marta Jas Baran – radca prawny

Właścicielka Kancelarii, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w 2001 r. Brała udział w prestiżowym rocznym Programie dla Międzynarodowych Prawników organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości Landu Nordrhein-Westfalen przy Uniwersytecie Tübingen i Sądzie Apelacyjnym w Düsseldorfie w Niemczech.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Funduszami Unii Europejskiej. Doświadczenie zdobywała doradzając największym w kraju uczelniom, spółkom budowlanym oraz firmom z zakresu obrotu wierzytelnościami. Specjalizuje się w obsłudze deweloperów, wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych. Posługuje się biegle językiem niemieckim oraz bardzo dobrze angielskim

KONTAKT –m.jas@fjbkancelaria.pl/ tel. +48 690 664 343

Paweł Fijołek- radca prawny

Współwłaściciel kancelarii. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek i prawa gospodarczego, a w szczególności w bieżącym doradztwie podmiotom gospodarczym, prawie konsumenckim, czy prawie nieruchomości.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych kancelariach prawniczych, w których zajmował się między innymi obsługą spółek prawa handlowego, prawem budowlanym oraz prawem cudzoziemców.

Z wyróżnieniem ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Prywatnie zdobywca tytułu „Mistrza Mowy Polskiej”. Biegle posługuje się językiem angielskim. W wolnych chwilach uprawia sport oraz malarstwo nowoczesne.

KONTAKT – p.fijolek@fjbkancelaria.pl / tel. +48 515 43 43 27

Mateusz Nowak

Aplikant radcowski I roku, ponadto absolwent kierunku stosunki międzynarodowe. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu ochrony konsumentów w walce z instytucjami bankowymi i parabankowymi. Jego domeną jest prawo cywilne. Szczególnie interesuje się zagadnieniami dotyczącymi obrotu wierzytelnościami, klauzul abuzywnych w kredytach konsumenckich, a także prawem dotyczącym cudzoziemców.

 

W wolnym czasie miłośnik literatury, filmu, sportu oraz historii.

KONTAKT –m.nowak@fjbkancelaria.pl tel. +48 603 941 834