fbpx
}

09:00 - 17:00 h

Godziny otwarcia

Nasz zespół

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Jas-Baran

Nasz zespół

______________________

Marta Jas Baran – radca prawny

Właścicielka Kancelarii, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w 2001 r. Brała udział w prestiżowym rocznym Programie dla Międzynarodowych Prawników organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości Landu Nordrhein-Westfalen przy Uniwersytecie Tübingen i Sądzie Apelacyjnym w Düsseldorfie w Niemczech.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Funduszami Unii Europejskiej. Doświadczenie zdobywała doradzając największym w kraju uczelniom, spółkom budowlanym oraz firmom z zakresu obrotu wierzytelnościami. Specjalizuje się w obsłudze deweloperów, wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych. Posługuje się biegle językiem niemieckim oraz bardzo dobrze angielskim

KONTAKT –m.jas@mjbkancelaria.pl / tel. +48 690 664 343

Paweł Fijołek- radca prawny

Kierownik Działu Prawnego. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek i prawa gospodarczego, a w szczególności w bieżącym doradztwie podmiotom gospodarczym, prawie konsumenckim, czy prawie nieruchomości.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych kancelariach prawniczych, w których zajmował się między innymi obsługą spółek prawa handlowego, prawem budowlanym oraz prawem cudzoziemców.

Z wyróżnieniem ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Prywatnie zdobywca tytułu „Mistrza Mowy Polskiej”. Biegle posługuje się językiem angielskim. W wolnych chwilach uprawia sport oraz malarstwo nowoczesne.

KONTAKT – p.fijolek@mjbkancelaria.pl / tel. +48 515 43 43 27

Zofia Lipińska – radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz radca prawny wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Doświadczenie zdobywała w kancelariach zajmujących się obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności prawem konsumenckim i ochroną danych  osobowych.

W kręgu jej zainteresowań leży także prawo własności intelektualnej oraz prawo nowych technologii. Wolne chwile oddaje kinematografii i literaturze. Posługuje się językiem angielskim.

KONTAKT – z.lipinska@mjbkancelaria.pl / tel. +48 603 941 834

Jakub Mrozowski – referent prawny

Od wczesnych lat studiów zdobywał doświadczenie w kancelariach adwokackich i radcowskich, w dążeniu do rozpoczęcia aplikacji radcowskiej. Wielokrotny laureat stypendium rektora Uniwersytetu Wrocławskiego dla najlepszych studentów oraz finalista konkursu wiedzy o prawie własności intelektualnej i przemysłowej.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego dotyczących obsługi prawnej wspólnot mieszkaniowych, obsługi prawnej cudzoziemców, jak również w sprawach prawa rodzinnego oraz prawa pracy. Ponadto wspomaga pozostałych pracowników Kancelarii w sprawach z zakresu prawa budowlanego oraz obsługi spółek handlowych. 

Prywatnie interesuje się prawem karnym wykonawczym oraz prawem pracy. W wolnych chwilach trenuje siatkówkę oraz aktywnie uczestniczy w biegach długodystansowych.