fbpx

FJB Kancelaria Prawna s.c.

Fijołek, Jas-Baran
KontaktNapisz

Nasz zespół

______________________

Marta Jas Baran – radca prawny

Wspólnik Kancelarii, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w 2001 r. Brała udział w prestiżowym rocznym Programie dla Międzynarodowych Prawników organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości Landu Nordrhein-Westfalen przy Uniwersytecie Tübingen i Sądzie Apelacyjnym w Düsseldorfie w Niemczech.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Funduszami Unii Europejskiej. Doświadczenie zdobywała doradzając największym w kraju uczelniom, spółkom budowlanym oraz firmom z zakresu obrotu wierzytelnościami. Specjalizuje się w obsłudze deweloperów, wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych. Posługuje się biegle językiem niemieckim oraz bardzo dobrze angielskim

KONTAKT

m.jas@fjbkancelaria.pl

 tel. +48 690 664 343

Paweł Fijołek – radca prawny

Wspólnik Kancelarii. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek i prawa gospodarczego, a w szczególności w bieżącym doradztwie podmiotom gospodarczym, prawie konsumenckim, czy prawie nieruchomości.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych kancelariach prawniczych, w których zajmował się między innymi obsługą spółek prawa handlowego, prawem cywilnym, prawem budowlanym oraz prawem cudzoziemców.

Z wyróżnieniem ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, gdzie obecnie jest wpisany na listę radców prawnych. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.

Prywatnie zdobywca tytułu „Mistrza Mowy Polskiej”. Biegle posługuje się językiem angielskim.

KONTAKT

p.fijolek@fjbkancelaria.pl

 tel. +48 515 43 43 27

Sylwia Motkowicz – radca prawny

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP we Wrocławiu. Ukończyła studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim w 2003 r., a aplikację radcowską odbyła przy OIRP we Wrocławiu, zdając egzamin zawodowy w 2008 r.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa budowlanego, prawa pracy, w tym w bieżącym doradztwie podmiotom gospodarczym oraz jednostkom samorządu terytorialnego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, głównie z udziałem przedsiębiorców, w tym w sprawach budowlanych, pracowniczych oraz dotyczących umów leasingu.

 

KONTAKT

s.motkowicz@fjbkancelaria.pl

 tel. +48 603 941 834

Mateusz Nowak – aplikant radcowski

Aplikant radcowski I roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu, ukończył ponadto Stosunki Międzynarodowe.

Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu ochrony konsumentów w walce z instytucjami bankowymi i parabankowymi. Jego domeną jest prawo cywilne. Szczególnie interesuje się zagadnieniami dotyczącymi obrotu wierzytelnościami, klauzul abuzywnych w kredytach konsumenckich, a także prawem dotyczącym cudzoziemców.

W wolnym czasie miłośnik literatury, filmu, sportu oraz historii.

 

KONTAKT

m.nowak@fjbkancelaria.pl

 tel. +48 603 941 834